חברת ש. ברוק בע"מ בניהול שלמה ברוק, בתקשורת

פרשת הנשיא קצב: "שלמה ברוק שערך את בדיקת הפוליגרף למתלוננת הראשונה בפרשת קצב, א' מבית הנשיא, מספר כי בבדיקה נמצא באופן ברור שאמרה אמת. ברוק מספר על מהלך הבדיקה ומסביר מדוע לא נשאלה האם קיום יחסי המין היו בהסכמה". (צפו בסרטון מתוך התכנית 'חמש עם רפי רשף')
פרשת חבר הוועדה המקצועית ויו"ר ליגות א' ו-ב' לשעבר, דוד ברק: "ברק עבר בדיקת פוליגרף ונמצא דובר שקר. למרות הממצאים ברק הודיע כי הוא חף מפשע והחליט לקחת את המושכות לידיו. הוא פנה לעו"ד איל שוויקה וביחד ביקשו מההתאחדות לכדורגל להעביר את מסמכי הבדיקה על מנת לגשת לחוות דעת נוספת. ברק נבדק בשנית במכון הפוליגרף של שלמה ברוק ונמצא דובר אמת." (מתוך אתר ONE)

א.ל זוכה לאחר ריצוי מאסר שווא של 4 שנים: "בעצת עו"ד, עבר א"ל בדיקת פוליגרף על-ידי אחד מבכירי מומחי הפוליגרף בארץ, שלמה ברוק, לשעבר ראש מעבדות הפוליגרף של המשטרה שהוא גם עד מומחה בנושא הפוליגרף בבתי המשפט, ונחשב לבר-סמכא בתחומו…בסיכום ממצאי הבדיקה, כותב המומחה ברוק כי "מניתוח הממצאים בשאלות הרלוונטיות נמצא הנבדק דובר אמת. חוות דעתי על סמך ממצאי בדיקת הפוליגרף היא כי גרסת הנבדק כפי שהיא באה לידי ביטוי בשאלות הרלוונטיות, נכונה" (מתוך NRG)