פרופיל ש. ברוק מומחה פוליגרף

חברת ש. ברוק בע"מ מציעה שירותי פוליגרף אמינים, ייעוץ ביטחוני ובדיקות מהימנות לעובדים. החברה מנוהלת על ידי שלמה ברוק, בעל ניסיון עשיר בתחום, כמו גם ניסיון ניהולי נרחב.
שלמה ברוק בוגר תואר M.A. בפסיכולוגיה חברתית מאוניברסיטת תל אביב. במקביל, הוא עבר הכשרות רבות בתחום בדיקות הפוליגרף בישראל ובארה"ב, כולל השתלמות בנושאי פוליגרף ב- FBI. לשלמה ניסיון מקצועי רחב ביותר בעבודה בתחום בדיקות הפוליגרף.
שלמה החל את דרכו המקצועית עוד בשנת 1981, והגיע עד לתפקיד ראש יחידת הפוליגרף הארצית של משטרת ישראל. במהלך דרכו שימש כמומחה פוליגרף במצ"ח. בהמשך שימש כראש יחידת הפוליגרף של מחוז תל אביב והמרכז במשטרת ישראל. במקביל, עסק שלמה ברוק בהדרכה ושימש כמדריך ראשי בבית הספר לפוליגרף של משטרת ישראל.
בשנת 1988 ייסד את חברת אוראן פוליגרף וייעוץ ביטחוני ובמקביל שימש כמומחה לבדיקת מהימנות עובדים בשירות הביטחון הכללי.
משנת 2004 עד 2012 שימש שלמה ברוק כיו"ר איגוד בודקי הפוליגרף בישראל (א.פ.י).
בשנת 2010 החליט שלמה לצאת לדרך חדשה, והקים את חברת ש.ברוק בע"מ המציעה מגוון רחב ביותר של שירותים בתחום הפוליגרף, בדיקות מהימנות, חקירות טוהר מידות וחוות דעת מומחה בתחומי הזיהוי הפלילי (מסמכים, טביעות אצבע, השוואות קול וכו').

חברת ש.ברוק בע"מ הינה הנציגה הבלעדית בישראל של חברת LAFAYETTE INSTRUMENT – (מכשירי פוליגרף – לאפייט) יצרנית הפוליגרף מספר 1 בעולם!

שירותי החברה- ש.ברוק:

1. בדיקות פוליגרף לסוגיהן:

בדיקת פוליגרף לעובדים לפני קבלה לעבודה
ראיון אישי וביצוע בדיקת פוליגרף. הבדיקה נערכת על מנת לקבל חוות דעת על אמינותו ויושרו של המועמד, במטרה לאמת אינפורמציה שהתקבלה במהלך שלב המיון הראשוני (הראיון) ולבדיקת מהימנותו של העובד. הבדיקה רלוונטית במיוחד עבור מועמדים המיועדים לתפקידים רגישים.
לבדיקה זו יש אפשרות להוסיף גם מערך של תחקור המועמד על מהלך חייו ותשאול ממליצים. התחקור נערך על מנת לקבל חוות דעת ממקומות עבודה קודמים. תשאול זה ובדיקת פרטים נוספים שמסר המועמד, מהווים אימות לשלבים הראשונים של הבדיקה.

בדיקת מהימנות תקופתית
בדיקת פוליגרף שתיערך בתקופה שנקבעה מבעוד מועד (למשל כל חצי שנה או מדי שנה), על מנת לבדוק האם במהלך תקופה זו ביצע העובד עבירות כלשהן או האם ידוע לו על עובד אחר שמעד, כאשר מטרתה העיקרית היא להרתיע עובדים מפני ביצוע אותן עבירות.

בדיקות פוליגרף לאחר אירוע
בדיקות לאחר שאירע אירוע ספציפי: מיועד למפעלים, קב"טים, חברות או מבקרי פנים.
בדיקות פוליגרף הנערכות לאנשים החשודים במעורבות באירוע חריג, ואשר מטרתם להסיר או לאשש חשד המוטל עליהם.

2. אבחון גרפולוגי
בדיקת גרופולוגיה המבוצעת במטרה לקבל מידע אודות אישיותו של המועמד לעבודה, תכונותיו, התאמתו לתפקיד ואמינותו האישית.

3. בדיקת זיופי מסמכים
השוואת בין כתבי יד, זיוף מסמכים וחתימות

4. בדיקת טביעות אצבעות
הורדת טביעות אצבע והשוואתן.

5. חקירות טוהר מידות
א. חקירות בחברות או במוסדות ציבוריים בנושא טוהר מידות.
חקירות עובדים בנושא אמינות ומהימנות.

לחצו כאן לקבלת מידע נוסף על פוליגרף לעובדים 

ש. ברוק שירותי פוליגרף