פרופיל ש. ברוק מומחה פוליגרף

חברת ש. ברוק בע"מ מציעה שירותי פוליגרף אמינים, ייעוץ ביטחוני ובדיקות מהימנות לעובדים. החברה מנוהלת על ידי שלמה ברוק, בעל ניסיון עשיר בתחום, כמו גם ניסיון ניהולי נרחב.
שלמה ברוק בוגר תואר M.A. בפסיכולוגיה חברתית מאוניברסיטת תל אביב. במקביל, הוא עבר הכשרות רבות בתחום בדיקות הפוליגרף בישראל ובארה"ב, כולל השתלמות בנושאי פוליגרף ב- FBI. לשלמה ניסיון מקצועי רחב ביותר בעבודה בתחום בדיקות הפוליגרף.
שלמה החל את דרכו המקצועית עוד בשנת 1981, והגיע עד לתפקיד ראש יחידת הפוליגרף הארצית של משטרת ישראל. במהלך דרכו שימש כמומחה פוליגרף במצ"ח. בהמשך שימש כראש יחידת הפוליגרף של מחוז תל אביב והמרכז במשטרת ישראל. במקביל, עסק שלמה ברוק בהדרכה ושימש כמדריך ראשי בבית הספר לפוליגרף של משטרת ישראל.
בשנת 1988 ייסד את חברת אוראן פוליגרף וייעוץ ביטחוני ובמקביל שימש כמומחה לבדיקת מהימנות עובדים בשירות הביטחון הכללי.
משנת 2004 עד 2012 שימש שלמה ברוק כיו"ר איגוד בודקי הפוליגרף בישראל (א.פ.י).
בשנת 2010 החליט שלמה לצאת לדרך חדשה, והקים את חברת ש.ברוק בע"מ המציעה מגוון רחב ביותר של שירותים בתחום הפוליגרף, בדיקות מהימנות, חקירות טוהר מידות וחוות דעת מומחה בתחומי הזיהוי הפלילי (מסמכים, טביעות אצבע, השוואות קול וכו').

חברת ש.ברוק בע"מ הינה הנציגה הבלעדית בישראל של חברת LAFAYETTE INSTRUMENT – (מכשירי פוליגרף – לאפייט) יצרנית הפוליגרף מספר 1 בעולם!

שירותי החברה- ש.ברוק:

1. פוליגרף – סוגיי הבדיקות:

בדיקות פוליגרפיות למועמדים למקום עבודה
שיחה אישית וביצוע בדיקת פוליגרף. הבדיקה נערכת על מנת לקבל אבחון מקצועי שנותן תשובה מדויקת על האמינות והיושרה אמינותו ויושרו של האדם, על מנת לשר מידע שהתקבל תוך כדי שלב המיון הראשוני (הראיון) ולבדיקת מהימנותו של העובד. הבדיקה רלוונטית במיוחד עבור מועמדים המיועדים לתפקידים רגישים.
לבדיקה זו יש אפשרות להוסיף גם מערך של חקירת הרקע וההסטוריה של המתמיין למשרה כולל בדיקת אמינותם של האנשים שהמומעד בחר שימליצו עליו. התחקור נערך על מנת לקבל חוות דעת ממקומות עבודה קודמים. תשאול זה ובדיקת כל המידע שסיפק המתמיין למשרה במהלך הבדיקה, הם המבחן לאמינות האינפורמציה שסיפק בשלבי המבדק המוקדמים.

מבדק אמינות מחזורי
מבדקים פוליגרפים אשר יערכו תמחזורים שנקבעו מבעוד מועד (לדוגמא כל רבעון או כל תחילת שנה), בשביל לברר את האפשרות שעובד במשך הזמן הזה עשה  עבירה כלשהי וגם האם הוא יודע על איזושהי עבירה שביצע אחד העובדים בחברה, כאשר הסיבה המרכזת לביצוע המבדק זה להפחיד ולהרחיק עובדים מפני ביצוע אותן עבירות.

מבדק פוליגרפי בעקבות מקרה
בדיקה לאחר שאירע מקרה ספציפי: מיועד למפעלים, קציני בטחון, ארגונים או בקר פנימי של החברה.
בדיקות הפוליגרף הללו נעשות על אנשים שקיים חשד שהם מעורבים במקרה לא שגרתי שקרה בארגון, כאשר המטרה היא לשלול או לאמת חשדות המיוחסות אליהם.

2. אבחון גרפולוגי
בדיקת גרופולוגיה המבוצעת על מנת לספק אינפורמציה על האופי והאישיות של המתמיין למשרה , מה הם התכונות שלו, כמה הוא מתאים לתפקיד והאם הוא אמין.

3. בחינת אמינות מסמכים
 בדיקה מקיפה של זיוף מסמכים באמצעות אימות בין כתב היד, החתימה ועוד…

4. השוואה בין טביעות אצבעות
בדיקה של טביעת אצבע והשוואה לפי המקרה ובקשת הלקוח.

5. בדיקת טוהר מידות
א. בדיקות בארגונים קהילתיים על טוהר המידות בארגון.
בדיקה וחקירה של מועסקים בארגון בעניין רמת האמינות של העובדים.

לחצו כאן לקבלת מידע נוסף על פוליגרף לעובדים 

ש. ברוק שירותי פוליגרף