כמו בעניין ה"ינשופים" (גלאי האלכוהול בנשיפה) ואקדחי הלייזר למדידת מהירות, דעתה של מערכת המשפט בישראל חלוקה למדי גם בעניין בדיקות הפוליגרף, מהימנותן והיכולת לבסס את הכרעת הדין עליהם. אמנם, עם השנים, מתפתחות הטכנולוגיות והמכשירים בכלל (ומכשירים אלה במיוחד) הופכים למהימנים ומדויקים יותר, אבל כנראה שתחלופנה עוד שנים רבות, עד שיוכלו השופטים להתבסס בפסיקותיהם בעיניים עצומות אך ורק על המכ

לפאיט מכונת פוליגרף

שירים הללו.

יחד עם זאת, גם מחוץ לכותלי בתי המשפט ישנו צורך של אנשים פרטיים וגופים עסקיים בחקר האמת (כל אחד וסיבותיו עימו), כך שמכוני הפוליגרף נזקקים לכלי עבודה מהימנים, שיסייעו להם לעזור ללקוחות הפונים אליהם לברור בין אמת לשקר, בין עובד מהימן ולויאלי לעובד המבצע ריגול תעשייתי, גונב, מועל וכן הלאה. בשנים האחרונות, מסתמנת והולכת יצרנית ספציפית של מכשירי פוליגרף, ונראה, כי מכל היצע מכשירי הפוליגרף שמציע כיום השוק, המכשירים שלה הינם המדויקים, היציבים והאמינים ביותר – לאפייט (Lafayette).

אם הינכם בעלי מכון פוליגרף או מנהלים מכון כזה, ועד כה לא שמעתם עליה ועל מכשיריה, בהחלט כדאי לכם להתעדכן, מאחר ומדובר בכלי עבודה יעיל מאין כמותו.

מחפשים מכשירי פוליגרף מאיכות מעולה?

זקוקים לכלי עבודה איכותי מהשורה הראשונה? כבר שמעתם על המכשירים של חברת לאפייט?
ש. ברוק הינה המשווקת הבלעדית של פוליגרפים מתוצרת לפאייט בארץ.
למידע ולהזמנות חייגו למספר 5754728 – 03

חברת ש. ברוק מתמחה בתחום בדיקות פוליגרף מזה שנים ארוכות. בתקופה זו צברנו ידע מקצועי נרמכונת אמת לפאייטחב, ועבדנו עם מכשירי פוליגרף מסוגים שונים. כיום אנו יכולים להעיד על מכשירי פוליגרף מתוצרת לאפייט כמכשירים הטובים ביותר בתחום, וזאת מסיבות רבות:

  • אמינות תוצאות הבדיקה
  • שימוש נוח
  • מחקר ופיתוח המתבססים על ניסיון רב
  • ותק רב של החברה בתחום ייצור מכשירי פוליגרף

קצת היסטוריה – על לאפייט

לאפייט (Lafayette) הינה חברה אמריקאית, שנוסדה בשנת 1947 על ידי מקס וואסטל, ועיקר התמחותה הוא בתחום אספקת מכשירים המסייעות במחקרים פסיכו – פיזיולוגיים. בתחילת הדרך ייצרה החברה מוצרים שנועדו למחקרים פסיכולוגיים באוניברסיטאות (קראו עוד על היסטוריה של מכשיר הפוליגרף). בשנת 1972 הציגה החברה את מכשיר הפוליגרף הראשון שלה, ובשנת 1993 מכשירי הפוליגרף שלה עברו מהפכה, והפכו לממוחשבים.
ובשנת 2004 החלה לאפייט לשתף פעולה עם חברת MindWare Technologies Ltd, וכיום היא מציעה ללקוחותיה ניסיון מצטבר של מעל 40 שנה בתחום ייצור מכשירי פוליגרף.

 

איזה מכשיר פוליגרף אתם מחפשים?

אם אתם מנהלים מכון פוליגרף, ומחפשים מכשיר אמין ואיכותי, נשמח להעמיד לשירותכם את מגוון הדגמים של פוליגרפים מתוצרת לאפייט. כשאתם רוכשים פוליגרף מתוצרת חברה זו, אתם יכולים להיות בטוחים באשר לאיכות המוצר, והשימוש היעיל בו. אנו בחרנו במכשירים הללו מתוך ניסיון של שנים רבות בעבודה עם מכשירים מתוצרת של חברות שונות, והגענו למסקנה שמכשירי הפוליגרף של לאפייט מספקים את המענה הטוב ביותר לצורכיהם של בודקי הפוליגרף.

חברת ש. ברוק בע"מ תעזור לכם לבחור מכשירי פוליגרף איכותיים, אנו ממליצים על מכשירי הפוליגרף מתוצרת לאפייט.