לפאיט מכונת פוליגרףמחפשים מכשירי פוליגרף מאיכות מעולה?

זקוקים לכלי עבודה איכותי מהשורה הראשונה? כבר שמעתם על המכשירים של חברת לאפייט?
ש. ברוק הינה המשווקת הבלעדית של פוליגרפים מתוצרת לפאייט בארץ.
למידע ולהזמנות חייגו למספר 5754728 – 03

חברת ש. ברוק מתמחה בתחום בדיקות פוליגרף מזה שנים ארוכות. בתקופה זו צברנו ידע מקצועי נרמכונת אמת לפאייטחב, ועבדנו עם מכשירי פוליגרף מסוגים שונים. כיום אנו יכולים להעיד על מכשירי פוליגרף מתוצרת לאפייט כמכשירים הטובים ביותר בתחום, וזאת מסיבות רבות:

  • אמינות תוצאות הבדיקה
  • שימוש נוח
  • מחקר ופיתוח המתבססים על ניסיון רב
  • ותק רב של החברה בתחום ייצור מכשירי פוליגרף

קצת היסטוריה – על לאפייט

לאפייט (Lafayette) הינה חברה אמריקאית, שנוסדה בשנת 1947 על ידי מקס וואסטל, ועיקר התמחותה הוא בתחום אספקת מכשירים המסייעות במחקרים פסיכו – פיזיולוגיים. בתחילת הדרך ייצרה החברה מוצרים שנועדו למחקרים פסיכולוגיים באוניברסיטאות (קראו עוד על היסטוריה של מכשיר הפוליגרף). בשנת 1972 הציגה החברה את מכשיר הפוליגרף הראשון שלה, ובשנת 1993 מכשירי הפוליגרף שלה עברו מהפכה, והפכו לממוחשבים.
ובשנת 2004 החלה לאפייט לשתף פעולה עם חברת MindWare Technologies Ltd, וכיום היא מציעה ללקוחותיה ניסיון מצטבר של מעל 40 שנה בתחום ייצור מכשירי פוליגרף.

 

איזה מכשיר פוליגרף אתם מחפשים?

אם אתם מנהלים מכון פוליגרף, ומחפשים מכשיר אמין ואיכותי, נשמח להעמיד לשירותכם את מגוון הדגמים של פוליגרפים מתוצרת לאפייט. כשאתם רוכשים פוליגרף מתוצרת חברה זו, אתם יכולים להיות בטוחים באשר לאיכות המוצר, והשימוש היעיל בו. אנו בחרנו במכשירים הללו מתוך ניסיון של שנים רבות בעבודה עם מכשירים מתוצרת של חברות שונות, והגענו למסקנה שמכשירי הפוליגרף של לאפייט מספקים את המענה הטוב ביותר לצורכיהם של בודקי הפוליגרף.

חברת ש. ברוק בע"מ תעזור לכם לבחור מכשירי פוליגרף איכותיים, אנו ממליצים על מכשירי הפוליגרף מתוצרת לאפייט.