חברת ש. ברוק בע"מ מתמחה בייעוץ בטחוני כולל ניתוח של צרכי הלקוח העסקי או הפרטי לצורך מתן פתרונות מבצעיים ואסטרטגיים. הייעוץ מתבצע במספר שלבים ודורש מיומנות, ניסיון ומקצועיות:

א. אבחון – בשלב הראשון נדרש היועץ להכיר את התחום בו פועל העסק, את הסיכונים העומדים מולו, ואת סיכויי ההצלחה בגיבוש פעולות שונות.

ב. הצגת מענה ומציאת פתרונות – השלב השני של הייעוץ הוא הצגת מענה בפני הלקוח והצבת פתרונות אלטרנטיביים. שלמה ברוק שירת בעבר במשטרת ישראל, בתחום של פסיכולוגיה חקירתית ובתחומי חקירות של טוהר המידות, ולכן מכיר היטב את תחום הקרימינולוגיה, המניעים והנסיבות היוצרות כשלים בטיחותיים.

ג. הכנת תיק שטח לטיפול בבעיות עתידיות – נציגי החברה מספקים ללקוח תיק שטח אשר יכול לעזור לו להתמודד עם בעיות בלתי צפויות. יתרה על כך, שירות הייעוץ הבטחוני של החברה מאפשר שיתוף פעולה מלא עם הלקוח, וזאת לצורך מתן מענה מהיר ויעיל.

מי יכול לקבל שירותי ייעוץ בטחוני?

שירות כמו ייעוץ בטחוני מיועד לגורמים בשוק הפרטי, העסקי והמוסדי, ולגופים המעוניינים בסקרים של מניעת אבדןמלבד גופים צבאיים הנהנים כיום מייעוץ ברמה גבוהה, גם עסקים המעוניינים לשדרג את אמינות העובדים שלהם, ולקוחות פרטיים אשר מבקשים להבטיח סודיות יכולים לנצל את שיטת הייעוץ הייחודית של חמצלמת אבטחה ש.ברוקברת ש. ברוק בע"מ.

גם אתם יכולים להתקדם לדור הבא של אבטחה פרטית ועסקית: השאירו פרטים דרך האתר, ותאמו פגישת ייעוץ ברמה הגבוהה ביותר בישראל.