ייעוץ בטחוני

ספטמבר 30, 2019 בלוג פוליגרף, פוליגרף

חברת ש. ברוק בע"מ מתמחה בייעוץ בטחוני כולל ניתוח של צרכי הלקוח הצבאי או האזרחי, העסקי או הפרטי לצורך מתן פתרונות מבצעיים ואסטרטגיים.

מאחוריה, שנים רבות של ניסיון בתחום הייעוץ הביטחוני, דבר, אשר בנוסף לידע הרב שצברה והקפדתה על שמירת עדכניותה, הופכים אותה לאחת מהחברות המהימנות והמובילות בישראל בתחום זה.

מהו ייעוץ ביטחוני?

ייעוץ בטחוני עוסק במגוון הרחב של דרכים, גישות, טכנולוגיות ואמצעים, אשר יכולים לעמוד לרשותו של בעל החברה (או המנהל שלה) על מנת להגן על המשאבים והנכסים של החברה.

מאחר ולכל חברה אופי פעילות שונה, צרכיה של כל חברה מתמקדים באיומים ובפרצות אבטחה מסוג שונה.

למשל, חברה שעיקר התמחותה ומקור הכנסתה מגיעים מפעילות העוסקת במידע, בנוסף לאבטחה הפיזית של מתקניה או אתרי פעילותה, תזדקק לייעוץ בטחוני שיאתר עבורה את הכלים הטובים ביותר להגנה על המידע היקר שלה.

אגב, מאחר וכיום מידע מסוגים שונים משמש ככלי עבודה נפוץ בכל ארגון או חברה (גם מידע פחות מסווג וסודי, כרשימת הלקוחות, לדוגמה), קיים צורך בהתייחסות לאספקט זה גם בארגונים שאינם מוצהרים כ"ביטחוניים".

ייעוץ בטחוני

ייעוץ ביטחוני מתבצע במספר שלבים ודורש מיומנות, ניסיון ומקצועיות:

אבחון

בשלב הראשון נדרש היועץ להכיר את התחום בו פועל העסק, את הסיכונים העומדים מולו, ואת סיכויי ההצלחה בגיבוש פעולות שונות. ההיכרות המעמיקה עם תחום העיסוק של הארגון או העסק הינה הכרחית, מאחר וללא היכרות זו, גם ייעוץ בטחוני מקצועי ומנוסה ככל שיהיה, לא יהיה מותאם לצרכי הלקוח במאת האחוזים, ועלול שלא להפיק את התוצאות המצופות ממנו.

יכולתה של חברת ייעוץ להסתגל ללקוחות בתחומים חדשים במהירות וביסודיות, נחשבת לאחד מהיתרונות היחסיים שלה בתחום עיסוק זה.

הצגת מענה ומציאת פתרונות

השלב השני של הייעוץ הוא הצגת מענה בפני הלקוח והצבת פתרונות אלטרנטיביים.

גם בנושא זה, נדרשת חברת ייעוץ בטחוני לידע רב ולניסיון בן שנים רבות, מכיוון שהכרת כל החלופות הקיימות ובחירת החלופה המתאימה ביותר מביניהן לנתוניו הספציפיים של הלקוח המסוים, יכולה להבטיח ללקוח כי המענה שהוא מקבל אכן מתאים למקרה שלו, ונתפר במיוחד עבורו.

שלמה ברוק – מומחה פוליגרף שירת בעבר במשטרת ישראל, בתחום של פסיכולוגיה חקירתית ובתחומי חקירות של טוהר המידות, ולכן מכיר היטב את תחום הקרימינולוגיה, המניעים והנסיבות היוצרות כשלים בטיחותיים.

הכנת תיק שטח לטיפול בבעיות עתידיות

נציגי החברה מספקים ללקוח תיק שטח אשר מיועד לסייע לו להתמודד עם בעיות בלתי צפויות.

כהליך מסכם לתהליך, ניתנים בידי הלקוח כלים מקצועיים שמטרתם להתמודד גם בעתיד (ולא רק בזמן קבלת הייעוץ) עם קשיים ואתגרים מסוג דומה לאלה שהביאו אותו, מלכתחילה, לקבלת הייעוץ המקצועי. יתרה מכך, שירות הייעוץ הביטחוני של החברה מאפשר שיתוף פעולה מלא עם הלקוח לצורך מתן מענה מהיר ויעיל.

מי יכול לקבל שירותי ייעוץ בטחוני?

שירות כמו ייעוץ בטחוני מיועד לגורמים בשוק הפרטי, העסקי והמוסדי ולגופים המעוניינים בסקרים של מניעת אבדן.

מלבד גופים צבאיים הנהנים כיום מייעוץ ברמה גבוהה, גם עסקים אזרחיים המעוניינים לשדרג את אמינות העובדים שלהם על ידי מבחן אמינות, או, אפילו לקוחות פרטיים אשר מבקשים להבטיח סודיות ויציבות עסקית יכולים לנצל את שיטת הייעוץ הייחודית של חברת ש. ברוק בע"מ.

אין שום סיבה בעולם, שהיכולת להבטיח סביבת פעילות מהימנה, אמינה ויציבה, תהיה שמורה אך ורק לגופים צבאיים או משטרתיים, ואילו עסקים ואנשים פרטיים יצטרכו להסתפק בסביבת פעילות שאיננה עונה על הקריטריונים הללו.

גם אתם יכולים להתקדם לדור הבא של אבטחה פרטית ועסקית: השאירו פרטים דרך האתר, ותאמו פגישת ייעוץ ברמה הגבוהה ביותר בישראל.

Call Now Button