בדיקת פוליגרף לעובדים

 

עומד להעסיק עובד חדש? רוצה לדעת אם הוא אמין ואפשר לסמוך עליו?
לביצוע בדיקת פוליגרף לעובדים פנה לש.ברוק בע"מ עוד היום: 5754728 – 03!

קשה מאד למצוא כיום עובדים טובים, ויתרה מכך, גם אם מצאתם עובד ישר, מהימן ולויאלי הפיתויים הגדולים האורבים בחוץ עלולים לגרום לו, עד מהרה, לשכוח את כל מידותיו הטובות, ולגרום לו להפוך ל"שונה" ממה שהיה ביום בו החלטתם להעסיק אותו. עם כל הכאב והצער בדבר, אנחנו, המעסיקים, צריכים להתמודד עם עובדה מצערת זו בעיניים פקוחות. אין ספק, כי ידיעה זו עלולה להפוך כל בעל עסק או מנהל לחשדן ולממורמר, אולם, יחד עם זאת, כיום, חשוב להשתמש בביצוע בדיקות פוליגרף ומבחני אמינות לעובדים, על מנת לצמצם את הסיכון העתידי לעסק שלכם, כמו גם לזהות, במצבי משבר עסקיים, מי מדליף מידע עסקי, מועל, גונב וכד'.

שלא יובן לא נכון, אנחנו בעד לתת אמון בעובדים, אבל אמון זה איננו חייב להיות אמון עיוור והוא אף צריך להיות מוגבל ומסויג, ולהגיע עד הגבול שבו עלול העסק להיפגע כתוצאה מהאמון שניתן בעובד. הבעיה העיקרית העלולה להתעורר, היא משבר אמון מצד העובד בעת הבקשה לביצוע בדיקת פוליגרף, במיוחד, כאשר העובד חף מפשע, ונעלב מעצם הבקשה לבצע בדיקה כזו. מצד שני, מאחר וביצוע בדיקת פוליגרף מחייבת את הסכמתו של הנבדק ואיננה יכולה להיכפות עליו, בהחלט יתכן כי עובד חף מפשע שנחשד בפגיעה כלשהי בעסק, ישתף פעולה ואפילו ייזום את בדיקת הפוליגרף בעצמו, על מנת לנקות את עצמו מכל חשד.

בדיקות פוליגרף לעובדים יכולות להוות עבורכם, המעסיקים, כלי מצוין לסינון מועמדים פוטנציאליים, בנוסף לבדיקות הגרפולוגיות ולבדיקות נוספות, אשר נותנות לכם תמונת מצב מקיפה ככל האפר על הכדאיות בהעסקתו של עובד זה או אחר, עוד בשלב הגשת מועמדותו לאיוש המשרה או התפקיד.

ש.ברוק בע"מ הינה חברה המתמחה בביצוע בדיקת פוליגרף מקיפות לעובדים, אשר נועדו לשקף את אמינותם ומהימנותם של מועמדים פוטנציאליים ושל עובדי החברה. מכשיר הפוליגרף מאפשר לכם כמעסיקים, להבטיח לעצמכם שקט נפשי. מדובר באחת השיטות המקובלות והנפוצות ביותר לסינון עובדים ולבדיקת מהימנותם של עובדי העסק/החברה, על בסיס תקופתי.

בדיקת פוליגרף לעובדים

בדיקת לסינון עובדים

כאשר אתם מראיינים מועמד לתפקיד מסווג או בעל אופי רגיש, חשוב שתנצלו את כל הכלים העומדים לרשותכם על מנת שתוכלו לדעת שאכן מדובר במועמד ראוי, אמין וישר. לשם כך ראיון אינו מספיק, ויש לנקוט באמצעים נוספים. אחד מאמצעים אלו הוא בדיקת פוליגרף לעובדים העתידיים, ומטרתן בדיקת דיווחו העצמי של המועמד בהתייחס לעברו התעסוקתי ומהימנותו.

במקומות עבודה בעלי רגישות גבוהה מקובל לערוך בדיקת פוליגרף תקופתית לעובדים, על מנת לחשוף עובדים שמעלו בתפקידם וכמובן גם להרתיע אותם מפני ביצוע מעשים כאלה. במקרים ספציפיים בהם התגלו ממצאים חריגים בחברה, הפוגעים בטוהר המידות, מקובל לבצע ל"חשודים" בדיקות פוליגרף.

במקרים בהם יש מספר בדיקות או מבחן אמינות מקיף, ניתן לבצע את בדיקות הפוליגרף באתר החברה – ברשותנו הכלים, הידע והניסיון על מנת להשיג עבורכם את התוצאות המהימנות ביותר. נשמח לעמוד לשירותכם ואף לספק לכם מענה הולם על כל שאלה שמטרידה אתכם.

בדיקת פוליגרף לעובדים – האם הן קבילות?

חשוב לציין כי בדיקת פוליגרף אין קבילה בינהול משפט פלילי, אך בהחלט קבילה במהלך הליכים אזרחיים ומשפטים אזרחיים,אם היתה הסכמה בין הצדדים כי הבידקה תהיה חלק מהממצאים המשפיעים. יש לזכור כי יש מקרים בהם הנבדק אמנם "יכשל" בבדיקה, אך יוכל לערער על הקביעה בטענת בעיות רפואיות מסוימות או מצב רגשי נקודתי כלשהו.

בדיקת פוליגרף לעובדים – למה דווקא אנחנו?

  • החברה מנוהלת על ידי שלמה ברוק, יו"ר איגוד בודקי הפוליגרף בישראל (2004-2012).
  • ברשותנו ידע רב וניסיון עשיר בתחום: עבדנו מול חברות, מוסדות וארגונים מובילים.
  • אנחנו משתמשים במכשירי פוליגרף מתקדמים מתוצרת LAFAYETTE INSTRUMENT.
  • אנו דואגים לספק לכל קהל לקוחותינו שירות אדיב, יחס אישי וייעוץ מקצועי.

לקבלת מידע נוסף על ביצוע בדיקת פוליגרף, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר דרך האתר או בטלפון phone טל: 03-5754728

לחצו כאן לקבלת מידע נוסף על בדיקה גרפולוגית.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Call Now Button